Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama

140X190

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

VERTİCOİL FLEX

İyi bir gece uykusu sırasında Verticoil® Edge™ yayların vücudunuza sunduğu destek ve konforla oluşan doğal uyku hareketleri, kasların gevşemesini sağlar. Sünger yataklara göre %28 daha serin bir ortam sağlayan Verticoil Flex yatak, kumaşında bulunan mentol mikro kapsülleriyle de sıcaklığı düzenler ve ferahlatır.
Fiyat için arayın

BEBİŞ

Bebiş yatak, Pocket Yay Sistemi ile bebeğinizin vücudunu destekler ve omurgasını korur. Kanallı sünger katmanları sayesinde kan dolaşımını düzenleyip masaj etkisi yarattığından bebeğinizi uykusunda rahatlatır, sakinleştirir.
Fiyat için arayın

HOURGLASS AİR

Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan Hourglass Air, kişiye özel konfor sağlayarak herkes için ideal yatağı temsil eder. Progressive yay teknolojisi olan Hourglass yay teknolojisi, ağırlık ve basınç arttıkça daha fazla ve artan destek sağlar. Her vücut tipine uygun destek sağlayabilen Hourglass yay sistemi ile Hourglass Air hiç yaşamadığınız bir uyku deneyimi sunuyor.
Fiyat için arayın

FİVE-Z

Five- Z yatağın her iki yüzeyinde kullanılan, uzay teknolojisiyle üretilmiş 60 DNS Visco Elastik Ped, kan dolaşımını hızlandırırken yorgun uyanmalara son verir. Yatak merkezinde bulunan 5 Bölgeli Pocket Yay Sistemi, vücudun 5 farklı bölgesine özel destek verir, vücut yapınıza özel uyum sağlar.
Fiyat için arayın

PRESTİGE PRİME

FULL HD kenar destek yayları Prestige Prime’ın dört bir yanında eşit konfor sağlar. Monoblock Solid Core Teknolojisi sayesinde de sırt ve beli en doğru şekilde destekler, formunu yıllarca kaybetmez. Kışlık yüzeyinde bulunan Alpaka yünlü örme kumaşla yumuşacık bir tuşe ve ipeksi görünümle sıcacık bir uyku ortamı yaratırken, yazlık tarafında bulunan ipek katkılı örme kumaşla serinletici etkisine parlak görünüm ekler.
Fiyat için arayın

ERGOCOİL INFİNİTY

Yataş ve dünyanın en büyük yay teknolojisi üreticisi Leggett & Platt işbirliğinden doğan dört yeni yay teknolojisinden biri Ergocoil™ yay sistemidir.
Fiyat için arayın