Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama
RSS

Haberler

Poz Yazarkasa iletişim Bedeli -7 Eylül 2016 Çarşamba
2 yıl boyunca 542 TL değerinde GSM iletişim bedeli ücretsizdir. 220 TR veya 300 TR üzerinde herhangi bir banka uygulaması çalıştığı süre boyunca hiçbir ücret alınmayacaktır.
Fırın ve Ocak Almadan Önce -1 Eylül 2016 Perşembe
Beko fırın ve ocak alırken, seçtiğiniz üründe LPG veya doğalgaz kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evinizde doğalgaz kullanıyorsanız seçtiğiniz ürünün harf kodunda D veya DG olmasına özen gösteriniz. Evinizde LPG kullanıyorsanız, seçtiğiniz üründe D veya DG olmaması gerekmektedir.
Klima Keşif -1 Eylül 2016 Perşembe
Sabit hızlı klimalar istenen ortam sıcaklığını yakalamak için kompresörlerini belirli aralıklarla durdurur ve çalıştırır. Klimanın takılacağı mekana en uygun kapasitenin seçimi, klimanın monte edileceği en uygun yerin belirlenmesi, teknik gerekliliklerin ve tüketici beklentilerinin tam anlamıyla anlaşılması için, Beko, Yetkili Servisleri aracılığı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. keşif için:444 08 88 rendevu alabilirsiniz
Beko Tarihçesi -1 Eylül 2016 Perşembe
Türkiye'nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.