Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama

KÖŞE TAKIMLARI

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

ATLANTİS KÖŞE TAKIMI

TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR
₺0,00 KDV dahil

AYDA KÖŞE TAKIMI

Yılın dört mevsiminde kullanılabilen kumaşıyla fark yaratan Ayda Köşe Takımı, yüksek konfor sunan berjerleri ve lake ahşap sehpalarıyla evinizin vazgeçilmezi olmaya hazır. Ayrıca, iki kişilik yatak olabilme fonksiyonuyla hayatınıza kolaylık getirirken, yatak içine gizlenmiş komodin bölümüyle de, rahat kullanım ve yer kazanma avantajı sağlıyor.
Fiyat için arayın

CITY KÖŞE TAKIMI

Farklı modülleriyle kullanım rahatlığı sunan, yüksek ayaklarıyla kolay temizlik imkânı sağlayan, zenginleştirilmiş kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden rahat mı rahat bir köşe takımı.
Fiyat için arayın

KANYON KÖŞE TAKIMI

Yer kaplamadan yer açan ve küçük dokunuşlarla klasiğe farklılık katan bir tasarım... Kanyon, tay tüyü kumaşı ve canlı renkleriyle tüm köşeleri yumuşatıyor.
Fiyat için arayın

MERLIN KÖŞE TAKIMI

Evinizde sıcacık ve huzurlu bir köşe yaratmak istiyorsanız, Merlin tam size göre. Hem sağ hem de sol köşeye uyan ve mekânı geniş gösteren fonksiyonel tasarım, minder ve kol yapısındaki sıradışı dikişler, kuş tüyü minderler, farklı desenlere sahip kırlentler...
Fiyat için arayın

POLKA KÖŞE TAKIMI

Modern duruşu ile salonlarınıza sadelik getiren Polka, geniş oturumu ile ekstra rahatlık sağlıyor. Özel tasarım ahşap ayakları ve kırlentleri ile evinize zevkli bir dokunuş katıyor.
Fiyat için arayın