Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama

90X190

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

STAR

DHT Yay Teknolojisiyle yüksek mukavemete sahip Star yatağın yıllarca formu bozulmaz. Yazlık tarafında serin tutan nemlendirici etkili pamuk, kışlık tarafında ise sıcacık Woolmark® bulunan Star, vücut ısısını dengeler.
Fiyat için arayın

SİLVER THERAPY

Silver iyon teknolojisine sahip Silver Therapy yatak, kumaşında bulunan gümüş iyonları sayesinde kötü koku oluşumunu engeller.Silver Therapy yatak, Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Sistemi ve yüksek konfor sağlayan dolgu malzemesiyle yıllar boyu ilk günkü formunu korur. Ekonomik ve uzun ömürlü yatak arayanlar için doğru bir seçenektir.
Fiyat için arayın

BLUE STAR

Blue Star yatak, DHT Yay Sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanlarıyla vücudun doğal omurga eğrisinin korunmasını sağlar. Yazlık tarafta serin tutan nemlendirici etkili pamuk, kışlık tarafta ise sıcacık %100 Woolmark® yün kullanılır.
Fiyat için arayın

THERMO REST

Yatağınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kalmasını sağlayan DHT Yay Sistemi ile güçlü omurga desteği sağlayan Thermo Rest yatak, Adaptive™ kumaşı ile üstün nem yönetimi sağlayarak kişiye özel termal konfor sunar.
Fiyat için arayın

DUPLEX

Duplex, DHT Yay Teknolojisi ve geliştirilmiş konfor katmanlarıyla dokulara uygulanan basıncı en aza indirir. Bir tarafı sert, diğer tarafı yumuşak olan Duplex yatakta, Yataş’a özel olarak çift tavlanmış çelik yaylar kullanılmıştır. Bu sayede yatağınız uzun yıllar boyunca ilk günkü konforunu korur.
Fiyat için arayın

ATHLETİC

Vücuttaki enerji seviyesini artırarak vücudu dinçleştiren, kasların çabuk toparlanmasını sağlarken vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı olan bir yatak hayal edin. Vücut enerjisini artırdığı klinik deneylerle ispatlanan dünyanın bir numaralı spor giyim markalarının kullandığı patentli Celliant® kumaş teknolojisi Türkiye’de ilk defa ve sadece Athletic yatakla Yataş’ta.
Fiyat için arayın