Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama

YATAK ODALARI

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

ALEGRA YATAK ODASI

Canlı renkleri ile hayatı daha keyifli bir hale getiren Alegra, güzel bir melodi gibi evinizi saracak.
Fiyat için arayın

BOLERO YATAK ODASI

Zarafetin en çarpıcı şekilde kendini gösterdiği Bolero, ağırbaşlı bir tasarım anlayışını modern bir yorumla sunuyor. Hint Cevizi ve parlak siyahın kombinasyonuyla eşsiz bir görünüme sahip bu yatak odası, karyolasındaki özel işçiliği ve yerine farklı formuyla da göz kamaştırıyor
Fiyat için arayın

BORN PLUS YATAK ODASI

Minimal ve modernin tam ortasında doğan ve ahşabın zarafetini yatak odanıza getiren Born, farklı modül alternatifleriyle ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyor.
Fiyat için arayın

BORN YATAK ODASI

Minimal ve modernin tam ortasında doğan ve ahşabın zarafetini yatak odanıza getiren Born, farklı modül alternatifleriyle ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyor. Antrasit rengin verdiği asalet ile ahşabın yumuşak dokunuşu yatak odanız için ilham verici bir tasarım.
₺0,00 KDV dahil

CRYSTAL YATAK ODASI

Crystal, parlak beyaz akrilik ve siyah ahşap desen kombinasyonuyla, odaların şık bir tasarımla parlaması için yaratıldı. Siyah krom kaplı kulpları ile siyah ve beyaz renk alternatifli deri karyolası ilk bakışta göze çarpıyor. Geniş depolama alanı ve sürgü kapaklı dolabı ile tüm ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılayabilmenizi sağlayarak fark yaratıyor.
Fiyat için arayın

ELENA YATAK ODASI

İncelikle düşünülmüş detayları ile retro formların günümüze uyarlanmış en gösterişli hali. Ahşabın özel rengi, takımın özel tasarım kulp ve ayaklarıyla buluşuyor. Farklı kombinasyonlar yapılmasına olanak tanıyan modül alternatifleriyle yatak odalarının vazgeçilmezi oluyor.
Fiyat için arayın