Tüm Türkiye’ye freeshipping ve freesetup
Kapat
Flitreler
Arama

KOLTUK TAKIMLARI

Görüntüleme biçimi Tablo Liste
Sırala
Görüntüle sayfa başına

ATLANTİS

Atlantis Koltuk takımı, özel kumaş yapısı ve yüksek konforlu minderleri konforu tasarımla bir araya getiriyor. Özel desenli kırlentleri de ürüne farklı bir hava katıyor. Ahşap ayaklı, ceviz renk ayakları bir çok mobilya ile uyum sağlıyor.
Fiyat için arayın

AURA

Modern ve klasiğin ortak paydada buluştuğu Aura Koltuk Takımı’nın rahat ve şık koltukları, lüks kadife kumaşı ve fark yaratan kabara detaylı berjeri ile yüksek konforun keyfini çıkaracaksınız.
Fiyat için arayın

BOLERO

Tay tüyü desenli kumaş alternatifleri, ahşap ve modern ayak kullanımıyla Bolero Koltuk Takımı’nda buluşuyor. Farklı ebat ve renklerdeki kırlent seçenekleriyle kendi zevkinizi yansıtma imkânı sunuyor.
Fiyat için arayın

CHELSEA

Özel deri görünümlü kumaşı, doğal ve canlı rengiyle salonunuzda hemen fark edilecek Chelsea Koltuk Takımı, kapitoneli gövdesiyle salonunuzun yıldızı olmaya en büyük aday. Zevkinizi evinize yansıtabileceğiniz dekoratif kırlent tasarımlarıyla estetik farkınızı gözler önüne serin.
Fiyat için arayın

CRYSTAL PLUS

TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR
₺5850,00 KDV dahil

LİNA

Retro detaylarla yorumladığı modern tarzını yüksek konfor ile buluşturan LINA KOLTUK TAKIMI farklı boy ve desenlerdeki kırlent çeşitliğiyle tasarıma dikkat çekici bir hareket kazandırıyor. İstenildiğinde kolaylıkla yatağa dönüşebilen 3’lü koltuk alternatifi dar alanlarda çok yönlü kullanım avantajı ile öne çıkıyor.
Fiyat için arayın